De deelnemers voor dit jaar

Naam Adres in Eindhoven  Website
Bas Berends Leidingstraat 30 www.basberends.com
Jan Bogearts ambonplein 52 www.janbogaerts.nl/fotografie/
Rien Valk ambonplein 52 www.rienvalk.nl
Arvid Jense Leidingstraat 30 facebook.com/soundlabeindhoven
Marie Caye Leidingstraat 30 www.mariecaye.com
Ivo Hulskamp Leidingstraat 30 www.facebook.com/ivo.hulskamp
Michiel Van Meijgaard Leidingstraat 30 michielvanmeygaard.blogspot.com
Guus Veldhuis Picushof 102 www.guus.dse.nl
Stijn Op de Macks Kleine Berg 46  geen website
Jonas Vorwerk Leidingstraat 30 www.jonasvorwerk.nl/
Fenna Rooijakkers Leidingstraat 30 www.fennarooijakkers.com
Tom Bergman Leidingstraat 30 geen website
Wesley Nieuwenhuizen Leidingstraat 30 youtube
Floris Filippi Leidingstraat 30 facebook.com/soundlabeindhoven

 

 

Wie deden er de afgelopen jaren mee?

Klik hier om meteen naar de beelden te gaan

Naam Adres in Eindhoven  Website
Halina Witek Kleine Berg 46  www.gestremake.blogspot.nl
Arno Huibers Kalverstraat 11  www.arnohuibers.nl
Ruud Snel Jan Heynslaan 4  geen website
Stefan Jung Jan Heynslaan 4  www.carteblanche.nu
Wiersma & Smeets Jan Heynslaan 4  www.wiersma-smeets.eu
Bas Berends Jan Heynslaan 4  www.basberends.com
Liesbeth Reeser Jan Heynslaan 4 www.carteblanche.nu
Jopie Jonkers Jan Heynslaan 4 www.carteblanche.nu
Jolanda Kooijmans facebook: jolanda kooijmans
Ineke van Doorn Kalverstraat 11 www.inekevandoorn.nl 
Rob Bugel Kalverstraat 11 www.inekevandoorn.nl
Rien Valk Ambonplein 52  www.rienvalk.nl
Vilma Lenselink Dommelhoefstraat 1A www.lutherseindhoven.nl
Bernadette Litsenburg Dommelhoefstraat 1A   www.lutherseindhoven.nl
Pieter Alewijns Gestelsestraat 44 c  www.openforart.nl
Gilbert kok Hulstlaan 2 geen website
Jos Walta Kleine Berg 48 www.boekenberg.nl
Mike Holenderski Oranjestraat 1 www.holenderski.com/glowoff
ECA Frederiklaan 163  www.eca-mail.org
Pieter Spee Generaal Stedmanstraat 42 www.cogem.nl
Guus Veldhuis Picushof 102 www.guus.dse.nl
Ron Prins Hendrikstraat 50 www.autohuiseindhoven.nl
"De Treffer " Vet. huis  Smitsstraat 17 www.svbzo.nl
Judith Op de Macks Kleine Berg 46  geen website
Stijn Op de Macks Kleine Berg 46  geen website
Peer van Ling Kleine berg 3 www.thvl.nl/
tonnie vos   mathildelaan 39 www.tonnievos.nl
MAD Light Hacking http://www.meetup.com/MADspace
MAD, by Tom Veeger Vestdijk 25 geen website opgegeven
Jolanda Kooijmans Gagelstraat 83 facebook: jolanda kooijmans
Ineke van Doorn Gagelstraat 83 www.inekevandoorn.nl
Rob Bugel Gagelstraat 83 www.inekevandoorn.nl
Martijn van Grevenbroek Dommelstraat 24 www.boekencafe.nl
Aïda Spaninks Rietveld bushalte Wal  www.rebelbass.com
Martin Voorbij Inkijkmuseum, Dommelstraat 2a www.dse.nl/~inkijkmuseum
Mike Holenderski Grote Berg 95M  www.holenderski.com/glowoff
Gilbert kok Hulstlaan 2 geen website


Kom spelen met licht bij Carte Blanche uit 2013

spelen

Peer van Ling "De oneindige stad"



Stijn op de Macks



Pieter Spee

PSpee


Arno Huibers
Bij iedere passant zullen de jonglerende handen hun ballen laten vallen om de passant te begroeten. Dit filmpje is een van de zes die via een bewegingsensor en een ingesteld percentage (40%) random worden afgespeeld. Er wordt gereageerd op auto’s, fietsers, voetgangers en poezen. Een videoprojectie door Rob Bügel, Ineke van Doorn en Arno Huibers. Technische realisatie Rob Bügel


ECA "Dans with leds"

Vilma Lenselink en Bernadette Litsenburg "Urban Playground"

play

Judith op de Macks "Hoe Fransen bewegen"

hoe Fransen


Tonnie Vos



Guus Veldhuis

 



Arno Huibers/Ineke van Doorn "Maan eet ballon"
projectie buitenmuur Arno's Theater.

Halina Witek "De lichte kant van de nacht" projectie over 2 ramen.

Carteblanche, wiersma & smeets


Mike Holenderski and Ryan & Danica Martin.

Rien Valk video gloeilampenfabricage

ECA Leo Klerks


Guus Veldhuis

Pieter Spee "Angels on the square"

 

Bernadette van Litsenburg "facades en faces"

gewelf

Pieter Alewijns "Soma Sema"

soma sema

Ineke van Doorn en Jolanda Kooijmans "nav darwin"

nav darwin

Ruud Snel "VanZutphen goes Snøk !!!"

vzgs

 




Kijk voor meer beeldmateriaal in het FOTOALBUM kies orgineel voor de beste kwaliteit



          

sj

 

 

go